Przedszkole w stylu skandynawskim

To jak wyglądają wnętrza mojego domu i w jakiej są utrzymane stylistyce biorą odpowiedzialność ja, wiec i pretensje mogę mieć tylko do siebie, jeśli nie wyglądają jeszcze tak jak bym chciała;). Inaczej ma się sprawa z miejscami, w których mojej dzieci przebywają ładnych kilka godzin (mowie tu o przedszkolu), a na które niestety aż tak dużego wpływu nie mam(no oczywiście mogłabym zasponsorować takie wnętrze, …ale nie mogę).

Na szczęście są właściciele, którzy rozumieją potrzebę budowania dla malusieńkich przestrzeni jasnej, klarownej, czystej i pięknej i nie szczędzą na to pieniędzy. Szczęściarze z tych dzieciaków.

 

Poniżej projekt przedszkola inspirowany stylem skandynawskim stworzony przez architektów i projektantów z firmy JUSSS. Dominująca biel jest tłem do kreatywnej zabawy maluchów. Ogromne okna sprawiają, że wnętrze otwiera się na plac zabaw tworząc wspólną przestrzeń. By nadać ciepła i przytulności zastosowane zostały materiały takie jak drewno, miękkie plecione pufy oraz kolorowe grafiki na ścianach, a do tego dzieciaki dostały łazienki z dominującym kolorem musztardowym.
ACH PIĘKNIE TU PIĘKNIE.

ImageImageImageImageImageImageImageImage

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s